Home / News / Керівник апарату ЦП Народного Руху України В.Косарчук перебуває на Донеччині

Керівник апарату ЦП Народного Руху України В.Косарчук перебуває на Донеччині

Керівник апарату ЦП Народного Руху України В.Косарчук перебуває з доброчинною волонтерською місією на Донеччині.

Рухівцями, за сприянням торгової марки «Saturn» в зону проведення АТО, зокрема Мар’їнку та Красногорівку, було доставлено гуманітарну допомогу: обігрівальні прилади, чайники, продукти харчування.

До шкіл та бібліотек Красногорівки передали волонтери українські книги – з основ безпеки та етнотворчості.

Волонтери відвідали Мар’їнку, Курахове, Красногорівку та побувають ще у кількох містах і селах Донбасу. Там вони зустрічаються з місцевим керівництвом.

Зустрілися рухівці також на передовій з нашими воїнами, яким теж подарували прилади для обігріву, чайники та теплий одяг.

Як повідомляють волонтери, результатом сьогоднішньої співпраці команди Народного Руху України з Яною Зінкевич є те, що за її сприянням вони надали медичні засоби, одяг, теплі речі для жителів Мар’їнки.

Як повідомив В.Косарчук, художня школа Красногорівки має намір подати клопотання про присвоєння їй імені В’ячеслава Чорновола.

Читайте також

Голова Черкаської організації Народного Руху України Валентина Коваленко взяла участь у відкритті паркової зони Білозірської ОТГ

Депутат Черкаської обласної ради, голова обласної організації Народного Руху України Валентина Коваленко мала приємну нагоду …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *