Home / News / Провокації проти Руху: Одеські рухівці оголосили винагороду за встановлення імен злочинців, що напали на активістку

Провокації проти Руху: Одеські рухівці оголосили винагороду за встановлення імен злочинців, що напали на активістку

Одеська міська організація Народного Руху України, як і вся партія, обурена соціально-криміногенною  напругою в Одесі та занадто повільною реакцією правоохоронних органів.

Тому керівники місцевої організації РУХу заявили про грошову винагороду за інформацію для достовірного встановлення особи замовника нападу (50 000 грн.) і нападника (10 000 грн.), інформація повинна бути підтвердженою.

 

Подаємо текст заяви повністю:

Заява

Одеської міської організації Народного Руху України про перехід до активних дій щодо захисту членів партії, активістів, волонтерів та прихильників

11 вересня в Одесі був скоєний напад на волонтерку та активістку Народного Руху України Аліну Радченко, яка також є помічником Народного депутата України Віктора Кривенка.

Дотепер правоохоронними органами не встановлено особи нападника та замовника нападу.

Відповідальність за наслідки, до яких може призвести соціально-криміногенна напруга в місті, покладаємо на керівників правоохоронних органів та мера Одеси, який є зацікавленою особою в нападах на активістів та журналістів, що займаються викриттям його корупційних афер.

Одеська міська організація партії «Народного Руху України» заявила про грошову винагороду за інформацію для достовірного встановлення особи замовника нападу (50 000 грн.) і нападника (10 000 грн.), інформація повинна бути підтвердженою.

Враховуючи, що активісти останнім часом часто зазнають нападів, їх життя ставиться під загрозу, а правоохоронці не тільки не в змозі попередити ці напади, але й часто прикривають нападників з числа членів парамілітарних утворень, що фінансуються місцевою владою, Одеська міська організація партії «Народний Рух України» заявляє про перехід до активних дій щодо захисту членів партії, активістів, волонтерів та прихильників.

Ми не беремо на себе функції правоохоронців, проте, враховуючи, що окремі активісти, волонтери володіють зброєю на законних підставах, ми залишаємо за собою право активно захищати себе і своїх колег та давати відсіч будь-якій провокації.

Голова Одеської міської організації Народного руху України                                Михайло Кузаконь

Читайте також

Голова Черкаської організації Народного Руху України Валентина Коваленко взяла участь у відкритті паркової зони Білозірської ОТГ

Депутат Черкаської обласної ради, голова обласної організації Народного Руху України Валентина Коваленко мала приємну нагоду …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *