Home / Новини / Звернення до Президента, генпрокурора, міністра МВС України

Звернення до Президента, генпрокурора, міністра МВС України

1. Звертаюся до Президента України, Міністра внутрішніх справ, Генерального прокурора припинити покривати бандитський, корупційний та антиукраїнський режим в Одесі.

Звертаюся до лідерів парламентських фракцій та груп (крім Самопомочі) та прошу припинити своїм мовчанням покривати бандитський, корупційний та антиукраїнський режим в Одесі!

Режим, який розкрадає Одесу!
Режим, який знищує обороноздатність півдня та є п’ятою колоною Кремля!
Режим, який б’є та починає вбивати активістів!
Режим, який повністю керує обласною прокуратурою та поліцією!

До спікера ВРУ я звертався на погоджувальній раді у минулий понеділок із закликом зустрітися з активістами та очолити міжпартійно-громадський фронт «За Українську Одесу».

2. За моєю інформацією найближчим часом будуть скоєні чергові напади на політиків та громадських активістів. З подальшим намаганням пояснити це побутовими або комерційними причинами чи міжособистісними конфліктами.
Мої джерела переконують, що це погоджено з Києвом.

Сьогодні в Одесі поділився наявною інформацією з Головою Одеського СБУ (саме завдяки йому були затримані нападники на Михайла Кузаконя та Григорія Козьму).

Завтра в Одесі відбудеться координаційна нарада. Сподіваюся очільники не зможуть замовчати питання, що замахи на Підпалу, Кузаконя-Козьми не розслідуються. А «виконавці» по Михайлику викликають великі сумніви.

3. Також звертаюся до наших міжнародних партнерів з проханням та вимогою розслідувати злочини Труханова та його кримінальних партнерів, що тероризують Одесу, які корупційно зароблені гроші інвестують за закордоном (у тому числі і в Лондоні), які є фактичними представниками «русского міра».

Вважаю необхідним застосувати персональні санкції, аналогічні санкціям проти російських посадовців.

Бо «справа Лазаренко» нікого не навчила. Вони тут крадуть і вбивають (Павло Лазаренко теж вбивав), а на Заході ховають свої гроші та купують квартири у Лондоні та Монако.

Читайте також

Будемо захищати Українську церкву від….Українського чиновника!

Прошу максимального РОЗГОЛОСУ! В голові досі не вкладається((…!! Навіть зараз маємо захищати Українську церкву від….Українського …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *